Mąka konopna 250g

8,00 zł

Mąka konopna 250g

Bezglutenowa mąka konopna powstaje z drobno...

048

Nowy

Mąka konopna 250g

Bezglutenowa mąka konopna powstaje z drobno zmielonych odtłuszczonych ziaren konopi. Jest źródłem nieprzetworzonego, bardzo dobrze przyswajalnego białka o pełnym składzie aminokwasowym oraz błonnika.

Białko jest niezbędne w naszej diecie do uzyskania napięcia mięśniowego. Może stanowić uzupełnienie diety wysokobiałkowej o naturalne białko. Pełnowartościowe białko konopne zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne, bardzo dobrze się wchłania, jest lekkostrawne i w przeciwieństwie do białka zwierzęcego nie zatrzymuje toksyn w organizmie. Białko konopne jest znacznie lepiej przyswajalne przez ludzki organizm niż np. białko sojowe. Błonnik, którego w mące jest blisko 20% przyczynia się do prawidłowej przemiany materii i pracy jelit. Mąka zawiera też mangan, magnez i żelazo. Jej charakterystyczny orzechowo-słonecznikowy zapach i smak urozmaici posiłki.

Ze względu na dużą zawartość najwyższej jakości białka, mąka konopna jest idealnym dodatkiem w dietach wegetariańskiej i wegańskiej, cenna również dla osób trenujących i uprawiających sport. Mąkę konopną można stosować do wypieku ciast, do naleśników, sosów, placków. Można dodawać również do jogurtu i spożywać w formie białkowego koktajlu.

Be the first to write your review !

Napisz opinię