Białko konopne z błonnikiem 250g

40,50 zł

-10%

Poprzednia cena: 45,00 zł brutto

Białko konopne z błonnikiem 250g

Białko konopne bardzo szybko się...

048

Nowy

Białko konopne 250g

Białko konopne bardzo szybko się wchłania, co szczególnie ważne jest dla osób czynnie uprawiających sporty siłowe, a także bieganie i inne. Zawiera kwasy tłuszczowe (omega-3 i omega-6), witaminy, minerały, błonnik, enzymy, probiotyki, antyoksydanty i wiele innych składników odżywczych. Białko to jest pełnowartościowe (tak jak mięso) zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne. Jest bogatym źródłem błonnika pokarmowego.

Nie zawiera glutenu. Białko w 100% roślinne. Polecane dla wegetarian i wegan.

Białko jest niezbędne w naszej diecie do uzyskania napięcia mięśniowego. Może stanowić uzupełnienie diety wysokobiałkowej o naturalne białko. Pełnowartościowe białko konopne zawiera wszystkie aminokwasy egzogenne, bardzo dobrze się wchłania, jest lekkostrawne i w przeciwieństwie do białka zwierzęcego nie zatrzymuje toksyn w organizmie. Białko konopne jest znacznie lepiej przyswajalne przez ludzki organizm niż np. białko sojowe. Błonnik, którego w mące jest blisko 20% przyczynia się do prawidłowej przemiany materii i pracy jelit. Mąka zawiera też mangan, magnez i żelazo. Jej charakterystyczny orzechowo-słonecznikowy zapach i smak urozmaici posiłki.

Ze względu na dużą zawartość najwyższej jakości białka, produkt jest idealnym dodatkiem w dietach wegetariańskiej i wegańskiej, cenna również dla osób trenujących i uprawiających sport. Białko konopne można stosować do wypieku ciast, do naleśników, sosów, placków. Można dodawać również do jogurtu i spożywać w formie białkowego koktajlu.

Be the first to write your review !

Napisz opinię