Żel chłodzący do masażu Arthro 200 ml

35,00 zł

Żel chłodzący do masażu MentholCann Arthro 200 ml

Produkt...

078

Nowy

Żel chłodzący do masażu MentholCann Arthro 200 ml

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Jest szczególnie odpowiedni dla sportowców, jak i osób starszych z przewlekłymi problemami układu mięśniowo-szkieletowego. Żel chłodzący mentol Arthro jest idealny do całkowitego relaksu i odświeżenia tylko po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Oryginalny przepis z wysokim udziałem ponad 17 składników aktywnych zapewnia efekt synergiczny i przynosi szybkie uwolnienie, ulgę od zmęczenia mięśni i stawów. Żel jest dobrym uzupełnieniem do rehabilitacji stanów pourazowych. Przeznaczony jest nie tylko dla lokalnej opieki w miejscu problemu, masażem można traktować większe obszary skóry. Nietłusty i łatwo się wchłania bardzo wydajny.

Sposób użycia: Żel może być wielokrotnie stosowany w razie potrzeby zalecane przez 3 - 4 razy dziennie w odstępach, co najmniej 3 godziny. Po zastosowaniu należy dokładnie umyć ręce. Żel nie nadaje się do stosowania dla dzieci poniżej 3 roku życia

Skład: Woda, Alkohol denaturowany, Olej z nasion konopi, Oliwa z oliwek, Wyciąg z żywokostu lekarskiego, Ekstrakt z nasion konopi, Węglan dikaprylu, Mięta, Kopolimer akrylowy, Mięta pieprzowa, Lecytyna, Ekstrakt z eukaliptusa, Ekstrakt z korzenia imbiru, Glikol propylenowy, Ekstrakt z rozmarynu lekarskiego, Fenylopropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Olejek goździkowy, Olejek pichtowy, Olejek cynamonowy, Olejek lawendowy, Olejek tymiankowy, Olej słonecznikowy, Tokoferol.

IlośćRabatOszczędzasz
3 5% Do 5,25 zł
6 10% Do 21,00 zł

Be the first to write your review !

Napisz opinię