O Nas

Działalność KonopneCentrum.pl ma na celu rozpropagowanie leczniczych produktów wytwarzanych z konopi siewnych i przemysłowych. Za swój główny cel stawiamy sobie edukację w zakresie produktów konopnych. A co za tym idzie – prowadzenie zdrowego i ekologicznego trybu życia w zgodzie z naturą. Nadszedł najwyższy czas, aby ponownie korzystać z właściwości otaczającego nas świata!

Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dzisiejsze otoczenie będące efektem ewolucji drastycznie odbija się na naszych ciałach i umysłach. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo jesteśmy osłabieni przez zanieczyszczone powietrze, konserwanty oraz masą innych chemicznych czynników, które kupujemy na własne życzenie w sklepach. Mają one bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia.

KonopneCentrum.pl w trosce o Twoje zdrowie oraz dobre samopoczucie przygotowało szereg produktów spożywczych (makarony, mąki) i leczniczych (np. pasta konopna, maść CBD). W asortymencie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków z konopi (m.in. maść z konopi na stawybalsam krem konopny, żele, mydła, szampony). Oferujemy również olejki CBD marki Cibdol zawierające kannabidiol. Ten związek chemiczny nazywany jest lekarstwem przyszłości. Badania wskazują, iż koi ból stawów i wszelkie zapalenia, a także łagodzi choroby cywilizacyjne – m.in. cukrzycę. Coraz częściej słychać głosy naukowców, którzy stosują olej konopny na raka i rozwijające się nowotwory. Wbrew powszechnej opinii olej CBD nie ma w swoim składzie związków psychoaktywnych!

Zależy nam na tym, abyś wiedział, w jaki sposób możesz pozytywnie wpłynąć na swój organizm. Pragniemy dodać Ci energii życiowej i pokazać drogę, która może być szansą. Proponujemy starannie wyselekcjonowaną gamę produktów, w tym kosmetyków konopnych, których właściwości zostały dokładnie sprawdzone i przebadane. Pozwala to na ich sklasyfikowanie jako artykuły ekologiczne, antyalergiczne, całkowicie naturalne i pozbawione środków chemicznych. Gwarantujemy, iż zaspokoją one największe wymagania jakościowe ze względu na swój smak i wartości odżywcze.

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty KonopneCentrum.pl!